W tym roku ksiądz na kolędę nie przyjdzie – ale my możemy przyjść na kolędę do kościoła

Tagi: brak tagów
2020-11-30
W tym roku ksiądz na kolędę nie przyjdzie – ale my możemy przyjść na kolędę do kościoła

Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska poinformowała, że w związku z pandemią kolęda w tym roku będzie wyglądała inaczej niż zwykle.

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Zielonej Górze ogłosił, że zamiast wizyt duszpasterskich w naszych domach, wierni zostaną zaproszeni na spotkanie kolędowe przy żłobku podczas wieczornej Mszy św.

Spotkanie to odbędzie się w kościele. Mają być zachowane obowiązujące przepisy sanitarne. Dlatego parafianie będą brali udział w wydarzeniu w mniejszych grupach – mieszkańcy danych ulic lub rejonów parafii.

Wierni z kościoła zabiorą wodę święconą, którą podczas modlitwy w gronie domowników będą mogli pokropić mieszkanie.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22