Widzialna Ręka – Zielona Góra. Powstała grupa pomocy podczas epidemii koronawirusa.

Tagi: brak tagów
2020-03-15
Widzialna Ręka – Zielona Góra. Powstała grupa pomocy podczas epidemii koronawirusa.

Na Facebooku powstała grupa Widzialna Ręka – Zielona Góra. Grupa powstała w obliczu zagrożenia koronawirusem. Jej celem jest wzajemna pomoc zielonogórzan.

Na grupie można zaoferować swoją pomoc, a także poprosić o nią innych. Co najważniejsze, celem grupy jest nieodpłatna pomoc. Każdy może do niej dołączyć.

Jak dobrze wiemy, choroba COVID-19 wywoływana przez koronawirusa jest najbardziej niebezpieczna dla osób starszych, z osłabioną odpornością, które chorują przewlekle na inne choroby. Grupa ta jest dobrą okazją by zadbać o seniorów w naszym mieście i pomóc im w codziennych obowiązkach jak zakupy czy wyprowadzenie psa. Zachęcamy Was do wzajemnej pomocy.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22