Wszystkie imprezy masowe odwołane w całym kraju

Tagi: brak tagów
2020-03-10
Wszystkie imprezy masowe odwołane w całym kraju

Jak podaje Wyborcza.pl, dzisiaj rano została podjęta decyzja o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Poinformował o tym premier Mateusz Morawiecki. Decyzja została podjęta na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Rząd rozważa również kolejne kroki mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Więcej informacji na ten temat zostanie przekazanych jutro lub w dniach kolejnych.

Infolinia NFZ

NFZ otworzyło specjalną infolinię czynną cała dobę. Można na niej zasięgnąć informacji dotyczących koronawirusa. Numer, na który należy dzwonić to 800 190 590.

Przeczytaj również:

Koronawirus – co musisz wiedzieć, jak się chronić?

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22