Wyciek gazu, ewakuacja i 3 osoby z koronawirusem w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2020-07-18
Wyciek gazu, ewakuacja i 3 osoby z koronawirusem w Zielonej Górze

Dzisiejszy raport Prezydenta Janusza Kubickiego rozpoczął się od wycieku gazu na ulicy Cyryla i Metodego. Wczoraj wieczorem ewakuowano z tego powodu kilkadziesiąt osób. Autobusami zostały one wywiezione na nocleg do akademika.

Nie doszło do wybuchu. Odkopano rurę, w której były trzy dziury średnicy ołówka. Gaz przedostawał się do piwnicy. Około godziny 2:30 w nocy zakończono akcję, a mieszkańcy będą mogli wrócić do domów.

Jeśli chodzi o stan koronawirusa w Zielonej Górze to obecnie przebywają u nas 3 osoby dodatnie. Jak zaznacza Prezydent „Nie jest to dużo.”.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22