Wyspecjalizowany fotelik samochodowy

Autor: mojazielona.pl • 3 listopada 2021

Rodzice wybierający fotelik samochodowy dla swojego dziecka, powinni przed zakupem przeanalizować jakie fotelik podstawowe funkcje oraz inne udogodnienia przydatne maluchowi.

Wiele fotelików posiada oprócz wymaganych funkcji, jeszcze inne dodatkowe i dobrze jest to także wziąć pod uwagę. Dobry fotelik samochodowy powinien być co najważniejsze bezpieczny w każdej sytuacji, powinien posiadać systemy ochronne i stanowić najlepszą ochronę dla maluszka. Dlatego foteliki są poddawane różnym testom, otrzymują także różne certyfikaty bezpieczeństwa.

Wyspecjalizowany fotelik Britax dualfix isense to innowacyjny, praktyczny i wygodny fotelik dla dziecka. Posiada zaawansowane technologie, różnorodne udogodnienia i zoptymalizowane systemy.

Dla Britax bezpieczeństwo to podstawa, dlatego wyposażony jest w system SICT (ochrony bocznej), który chroni dziecko wewnątrz, podczas zderzenia bocznego. Baza wraz z systemem Pivot Link ISOFIOX, chroni dziecko przed uderzeniem, z każdej strony samochodu. Wygodne w korzystaniu z fotelika jest baza obrotowa (360 stopni). Tak wszechstronny i ruchomy fotelik jest komfortowy w użyciu. Dziecko łatwo wziąć można na ręce z fotelika lub po prostu w nim posadzić i zapiąć dziecko pasami.

Fotelik Britax dualfix isense nadaje się dla dziecka od 3 miesięcy do 4 lat, można więc powiedzieć, że fotelik rośnie ze szkrabem. Kiedy fotelik odpowiednio się przestawi i wyreguluje, wtedy jest gotowy do użycia dla starszaka. Istnieje możliwość odchylenia fotelika w 6 dowolnych pozycjach.

Britax dualfix isense jest wyposażony w innowacyjny system oświetlenia. Ten zintegrowany system nazywa się Dualfix iSense. Jest to inteligentne oświetlenie wewnętrzne które pozwoli dziecku podróżować wygodnie i w spokoju. Dzięki temu dziecko widzi książeczkę czy swojego ulubionego przytulaka, a rodzic widzi swoje dziecko. Britax ustawia się tyłem do kierunku jazdy, co zapewni dziecku najwyższą ochronę podczas wypadku. Zagłówek fotelika Britax dualfix isense to kształt litery „V”, pozwala kontrolować to ruchy głowy dziecka chroniąc ją wewnątrz fotelika.

Przeczytaj również