Wywiad z kosmetologiem, założycielką Atelier Urody – Anną Poźniak

Tagi: brak tagów
2020-12-04
Wywiad z kosmetologiem, założycielką Atelier Urody – Anną Poźniak

Dziś rozmawiamy z Anną Poźniak założycielką marki Atelier Urody – nie tylko o makijażu permanentnym, ale też i tym co według niej oznacza piękno.

Od niedawna Atelier Urody ma nową siedzibę. Czym była podyktowana ta zmiana?

A.P.: Kto mnie zna, wie że nie lubię stać w miejscu. Stworzenie nowego Atelier Urody to był mój plan na ten rok, i mimo że czasy mamy przedziwne to swoje marzenie zrealizowałam tak jak chciałam.

Nowe Atelier Urody Anna Poźniak to miejsce, które łączy doświadczenie, wiedzę i wysokie standardy wykonywanych usług oraz moją wizję dekoratorską opierającą się na klasycznej elegancji z kobiecym dbaniem o szczegóły. Projekt nowego gabinetu kiełkował w mojej głowie na przestrzeni ostatnich miesięcy i wypełniał każdą moją wolną chwilę. Nie chciałam iść na kompromisy, zależało mi na wprowadzeniu w życie tego co od dawna widziałam oczami wyobraźni. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

Jest to przestrzeń na jaką zasługują nasi Klienci, ma zachwycać prostotą, zaskakiwać pięknymi dekoracjami, koić zmysły i pozwolić się zrelaksować już od przekroczenia progu. 

Plac Matejki 21a/3 – to tam mieści się nasze Atelier Urody. Kompleksowość naszych usług pozwala na uzyskanie świetnych i co ważne długotrwałych efektów u naszych Klientów. 

Z jakich zabiegów warto skorzystać w Atelier Urody?

A.P.: Jesienno- zimowa aura wpływa nie tylko na nasz nastój, ale też i stan naszej cery. Dlatego szczególnie o tej porze roku warto zadbać nie tylko o swoje ciało, ale też i o samopoczucie. W Atelier Urody można oddać się w ręce doskonałych profesjonalistów, którzy oferują szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, oczyszczających i przede wszystkim relaksujących. Zapewniam, że chwile spędzone w naszym gabinecie nie tylko będą momentem wytchnienia oraz odstresowania, ale też w widoczny sposób poprawią wygląd naszej skóry. Chciałabym również podkreślić, że stale funkcjonujemy w ścisłym reżimie sanitarnym. Niezależnie od popularyzowanych obecnie środków ostrożności zawsze stosowałyśmy i stosujemy się do rygorystycznych wymogów. A nasz gabinet to jedno z bezpiecznych miejsc – tutaj szczególnie dbamy o higienę, włącznie z dezynfekcją i sterylizacją. Co do zasady jest to miejsce odwiedzane tylko przez osoby zdrowe i nie dopuszczamy do wykonywania zabiegów Klientom choćby z katarem. Dlatego zapraszamy wszystkich na profesjonalne zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, kosmetyki
i kosmetologii, a także masażu – od relaksacyjnego po ujędrniający. 

Przygotowując się do rozmowy zapoznałam się z opiniami klientek Atelier Urody i zauważyłam, że jednogłośnie uznają, że w Pani wykonaniu makijaż permanentny staje się prawdziwą sztuką. Co jest źródłem takiego sukcesu?

A.P.: Niezwykle cieszą mnie opinie zadowolonych klientek, bowiem pokazują, że działania całego zespołu Atelier Urody są docenianie. Myślę, że chyba wszyscy zgodnie stwierdzimy, że ideą makijażu trwałego jest to, że ma podkreślać naszą urodę, a nie ją określać. Muszę przyznać, że moim żywiołem są właśnie zabiegi makijażu trwałego. Pracuję dużo i szybko, z pozycji eksperta mam wypracowaną, profesjonalną relację z klientkami, nie boję się trudnych przypadków. Uważam, że wiedzy nigdy za wiele i nie ma dróg na skróty. A prowadzenie klientów w kierunku odpowiednich rozwiązań nie tylko przynosi ogromną satysfakcję, ale często też ma ogromny wpływ na ich życie.

W ostatnich dniach zainicjowała Pani akcję #AtelierUrodyOdSerca, która dedykowana jest kobietom wychowującym niepełnosprawne dzieci. Skąd pomysł na taką pomoc?

A.P.:  Ten pomysł od dawna chodził mi po głowie, a wydarzenia ostatnich tygodni tylko utwierdziły mnie w słuszności tego działania. Dlatego postanowiłam podzielić się tym co w ramach Atelier Urody robimy najlepiej. Nasze działania mają też pokazać, że każdy może małymi kroczkami starać się ulepszyć otaczającą nas rzeczywistość  i dać odrobinę radości oraz wytchnienia tym osobom, które tego najbardziej potrzebują.

Odbiór akcji był bardzo pozytywny, dostaliśmy ogromną ilość zgłoszeń co tylko potwierdza jak bardzo była potrzebna. Wiadomości od Mam były często bardzo wzruszające, jestem pod ogromnym wrażeniem ich determinacji i siły. Dlatego mimo tego, że początkowo miałyśmy zapewniać tylko jeden bezpłatny zabieg w miesiącu dla Mamy niepełnosprawnego dziecka, wspólnie z Zespołem nieco zmieniłyśmy zasady akcji. Jednogłośnie podjęłyśmy decyzję, że jako zespół linergistek będziemy wykonywać więcej takich zabiegów. Ogromnie cieszę się, że wraz z moim kochanym zespołem Atelier Urody damy tym wyjątkowym Mamom chwilkę wytchnienia a one będą mogły bez wyrzutów sumienia zrobić coś tylko dla siebie.

I na koniec naszej rozmowy najważniejsze pytanie. Co dla Pani oznacza piękno?

A.P.: Dla mnie piękno to pewność siebie, dobre samopoczucie i czasami odrobina makijażu. Uważam jednak, że aby zbudować wiarę w siebie należy najpierw zrozumieć co sprawia, że czujemy się niekomfortowo we własnej skórze. I pamiętajmy o tym, że nasze  niedoskonałości można zawsze lekko poprawić z pomocą makijażu permanentnego, który często daje spektakularne efekty, i nie tylko eliminuje konieczność robienia codziennego makijażu, ale co najważniejsze dodaje pewności siebie.

Anna Poźniak – kosmetolog, linergistka, szkoleniowiec, założycielka marki Atelier Urody, liderka w branży makijażu permanentnego w województwie lubuskim. Przez 14 lat – jako specjalista w zakresie kosmetyki i PMU – poznała wiele metod i technik, wykonała niezliczoną liczbę zabiegów, przeprowadziła liczne szkolenia o różnym stopniu zaawansowania oraz także jako ekspert uczestniczyła w wielu programach publicystycznych. Posiada uprawnienia trenerskie potwierdzone kursem pedagogicznym, co chętnie wykorzystuje podczas prowadzonych szkoleń z zakresu makijażu permanentnego.

Przeczytaj również

Wystrój sali weselnej zależy od wielu aspektów. Ważne są nie tylko zasłony, kwiaty czy obrusy. Warto pomyśleć o wszystkich elementach, jakie tworzą finalny efekt. Jednym…

Artykuły 2024-05-10

W dobie, gdy dominują rozgrywki online, istnieje miejsce, które celebruje starszą, lecz wciąż kochaną formę rozrywki – gry dla dwóch osób na jednym komputerze. Gralandia.pl…

Artykuły 2024-05-07

W obliczu zawiłości prawnych i często zaskakujących sytuacji życiowych, wielu mieszkańców Zielonej Góry może odczuwać potrzebę wsparcia prawnego. Niekiedy jednak barierą staje się koszt takich…

Artykuły 2024-04-15