Z OSTATNIEJ CHWILI – Informacje na temat obostrzeń

Tagi: brak tagów
2021-01-28
Z OSTATNIEJ CHWILI – Informacje na temat obostrzeń

Z konferencji prasowej Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego oraz Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg dowiadujemy się o dalszych obostrzeniach, które będą obowiązywać w Polsce. Konferencja odbyła się dzisiaj (28.01.2021 r.).

Jakie zmiany w obostrzeniach?

Etap odpowiedzialności zostaje przedłużony do 14 lutego. Po tym czasie zostaną podjęte dalsze decyzje. Reguły dotyczące restauracji, hoteli, stoków, infrastruktury sportowej, spotkań – wszystkie te reguły pozostają bez zmian.

Otwarty zostaje handel

Z zachowaniem reżimu sanitarnego od 1 lutego otwarty zostanie handel w galeriach i wracamy do rozwiązania, które mieliśmy w grudniu. Zniesione zostają również godziny dla seniorów w sklepach.

fot. Kancelaria Premiera

Od 1 lutego zostaną otwarte również galerie sztuki i muzea. Będą również obowiązywały tutaj ograniczenia jak w sklepach.

fot. Kancelaria Premiera

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22