Z ostatniej chwili: Lubuskie zamknięte od poniedziałku

Tagi: brak tagów
2021-03-11
Z ostatniej chwili: Lubuskie zamknięte od poniedziałku

Najnowsze statystyki dotyczące koronawirusa zdecydowały o podjęciu decyzji zwiększenia obostrzeń w województwie lubuskim. Dotknie to również pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

Co się zmienia?

Od 15 do 28 marca ponownie zamknięte będą teatry, kina, muzea oraz galerie sztuki.

Zamknięte zostają hotele z wyjątkiem hoteli robotniczych oraz określonych podróż służbowych. Ograniczona zostaje również działalność galerii handlowych. Zamknięte będą też kasyna, baseny, sauny, solaria oraz obiekty sportowe.

Fot. Kancelaria Premiera

Jest to spowodowane wzrostem średniej dziennej liczby zachorowań na 100 mieszkańców. Obecnie nasze województwo znajduje się w strefie czerwonej.

Fot. Kancelaria Premiera

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22