Z ostatniej chwili: Lubuskie zamknięte od poniedziałku

Tagi: brak tagów
2021-03-11
Z ostatniej chwili: Lubuskie zamknięte od poniedziałku

Najnowsze statystyki dotyczące koronawirusa zdecydowały o podjęciu decyzji zwiększenia obostrzeń w województwie lubuskim. Dotknie to również pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

Co się zmienia?

Od 15 do 28 marca ponownie zamknięte będą teatry, kina, muzea oraz galerie sztuki.

Zamknięte zostają hotele z wyjątkiem hoteli robotniczych oraz określonych podróż służbowych. Ograniczona zostaje również działalność galerii handlowych. Zamknięte będą też kasyna, baseny, sauny, solaria oraz obiekty sportowe.

Fot. Kancelaria Premiera

Jest to spowodowane wzrostem średniej dziennej liczby zachorowań na 100 mieszkańców. Obecnie nasze województwo znajduje się w strefie czerwonej.

Fot. Kancelaria Premiera

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08