Z Zielonej Góry bezpośrednio do Warszawy już nie pojedziemy

Tagi: brak tagów
2021-07-28
Z Zielonej Góry bezpośrednio do Warszawy już nie pojedziemy

Opracowywany jest nowy rozkład jazdy pociągów, a wraz z nim zniknie połączenie bezpośrednie z Zielonej Góry do Warszawy. Powodem takiej decyzji jest małe zainteresowanie tym kierunkiem. Dlatego podróż do Warszawy będzie wiązała się dla nas z przesiadką we Wrocławiu.

Szukasz wygodnego połączenia z Warszawą?

Może zamiast drogą lądową warto wybrać się samolotem? Lot do Warszawy z Lotniska Zielona Góra trwa około godziny. Odbywają się one kilka razy dziennie, a cena dla jednej osoby zaczyna się już od ok. 200 zł w obie strony. Port Lotniczy Zielona Góra położony jest w miejscowości Babimost. To 34 kilometry od centrum Zielonej Góry.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22