Zatrzymano trzy osoby za przestępstwa narkotykowe

Tagi: brak tagów
2019-11-07
Zatrzymano trzy osoby za przestępstwa narkotykowe

Policjanci z Sulechowa zatrzymali trzy osoby w związku z przestępstwami narkotykowymi. Dwie z tych osób zostały aresztowane za decyzją sądu. Policjantom z Sulechowa pomagali funkcjonariusze Straży Granicznej i Centralnego Biura Śledczego Policji.

W pierwszej kolejności zatrzymano 29-latka z Sulechowa. Usłyszał on zarzuty udzielania substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Grozi mu za to do 10 lat więzienia. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Następnie zatrzymano wspólnie z zielonogórskimi policjantami 21-latka, przy którym znaleziono ponad 100 gramów marihuany i ponad 230 gramów amfetaminy i metaamfetaminy.

Ostatnim z zatrzymanych był 37-letni mężczyzna. W garażu mężczyzny znaleziono ok. 175 gramów amfetaminy i prawie 107 gramów marihuany.

Łączna czarnorynkowa wartość narkotyków wynosi prawie 23 tys. złotych. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08