Zatrzymano trzy osoby za przestępstwa narkotykowe

Tagi: brak tagów
2019-11-07
Zatrzymano trzy osoby za przestępstwa narkotykowe

Policjanci z Sulechowa zatrzymali trzy osoby w związku z przestępstwami narkotykowymi. Dwie z tych osób zostały aresztowane za decyzją sądu. Policjantom z Sulechowa pomagali funkcjonariusze Straży Granicznej i Centralnego Biura Śledczego Policji.

W pierwszej kolejności zatrzymano 29-latka z Sulechowa. Usłyszał on zarzuty udzielania substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Grozi mu za to do 10 lat więzienia. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Następnie zatrzymano wspólnie z zielonogórskimi policjantami 21-latka, przy którym znaleziono ponad 100 gramów marihuany i ponad 230 gramów amfetaminy i metaamfetaminy.

Ostatnim z zatrzymanych był 37-letni mężczyzna. W garażu mężczyzny znaleziono ok. 175 gramów amfetaminy i prawie 107 gramów marihuany.

Łączna czarnorynkowa wartość narkotyków wynosi prawie 23 tys. złotych. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.

Przeczytaj również

Uwaga kierowcy! Blokada S3 trwa dłużej niż planowano Policja Zielona Góra poinformowała o przedłużeniu blokady trasy S3 na wysokości Sulechowa aż do jutra, 21 lutego…

Aktualności 2024-02-20

Nowy parking przy kąpielisku w Ochli zapewni dodatkowe 420 miejsc parkingowych, znacznie ułatwiając dostęp do lokalizacji rekreacyjnej H2Ochla. Za realizację projektu odpowiada Exalo, firma z…

Aktualności 2024-02-20

W Zielonej Górze dzięki inicjatywie kibiców i wsparciu Budżetu Obywatelskiego powstanie minitor treningowy dla najmłodszych adeptów szkółki żużlowej. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe…

Aktualności 2024-02-20