Zbiórka na leczenie i rehabilitację Beaty

Tagi: brak tagów
2019-12-04
Zbiórka na leczenie i rehabilitację Beaty

18 listopada 2019 roku pijany kierowca potrącił Beatę na przejściu dla pieszych. Zbiegł on z miejsca wypadku i nie udzielił jej pomocy. Od tego czasu Beata znajduje się w śpiączce, a jedynym ratunkiem dla niej jest leczenie i długotrwała rehabilitacja.

Zbiórka prowadzona jest tutaj: https://zrzutka.pl/d2x84c

Niestety NFZ nie pokrywa kosztów rehabilitacji osób w śpiączce. Dlatego potrzebne są pieniądze. Leczenie w prywatnym ośrodku kosztuje od 6 do nawet 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Jeśli chcesz wspomóc Beatę i wziąć udział w przywróceniu jej bliskim i przyjaciołom, wspomóż zbiórkę kwotą, którą możesz. Każda złotówka ma znaczenie. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wsparcie finansowe, udostępnij ten artykuł. To również pomoc. Może dzięki temu dowiedzą się o zbiórce osoby, które będą mogły wspomóc ją finansowo.

Licytacja Ogrodu Botanicznego

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Zielonogórskiego przyłączył się do pomocy Beacie. Możecie wziąć udział w licytacji.

Przeczytaj również

Celem zbiórki jest odnowienie obecnego grobu Dzieci Nienarodzonych, który znajduje się na Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze, stara część, pole 18 oraz postawienie nowego, naprzeciwko…

Pomagamy 2024-02-14

Zielonogórzanie gotowi na muzyczne, sportowe i kulinarne atrakcje WOŚP Zielona Góra, [data] – Nadchodząca niedziela, 28 stycznia, obiecuje być wyjątkowym dniem dla mieszkańców Zielonej Góry….

Pomagamy 2024-01-24

W czasie ciąży nic nie zapowiadało, że początek dzieciństwa naszego synka będzie aż tak trudny. W najcięższych chwilach nie myśleliśmy o tym, że życiu naszego…

Pomagamy 2023-02-21