Zgarnij milion punktów PAYBACK w loterii Kaufland!

Tagi: brak tagów
2021-11-18
Zgarnij milion punktów PAYBACK w loterii Kaufland!

Już 18 listopada w sklepach Kaufland rozpocznie się loteria promocyjna „Wymieniaj-wygrywaj”. Wymieniając punkty podczas zakupów, klienci zyskają nie tylko realne oszczędności, ale także szansę na atrakcyjne nagrody – co 20-ta transakcja wygrywa zwrot wymienionych punktów, a w finałowym losowaniu można zdobyć aż milion punktów PAYBACK!

Uczestnictwo w programie PAYBACK stwarza klientom sklepów Kaufland okazję do dodatkowych oszczędności podczas zakupów. Na najbliższe tygodnie sieć zaplanowała akcje, dzięki którym użytkownicy kart PAYBACK jeszcze łatwiej zwiększą liczbę zgromadzonych punktów. 18 listopada startuje loteria promocyjna „Wymieniaj-wygrywaj”, w której klienci mogą wygrać zwrot punktów, które wymienili na zakupy w sklepach Kaufland. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy posiadacze zarejestrowanych kart PAYBACK, którzy wymienią podczas zakupów co najmniej 100 punktów. Szanse na zwrot są spore, ponieważ w loterii wygrywa co dwudziesta transakcja. Aby dołączyć do loterii i sprawdzić, czy dana transakcja okazała się zwycięska, należy odwiedzić stronę: https://www.kaufland.pl/wymiana, a uprzednio zapoznać się z dostępnym tam regulaminem.

To jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ spośród wszystkich klientów biorących udział w loterii w całym okresie jej trwania (18-30.11.2021) wylosowany zostanie laureat nagrody głównej, który otrzyma milion punktów PAYBACK, czyli równowartość 10.000 zł!

Po wymianie punktów w nadchodzących tygodniach klienci będą mieć też wiele okazji, by w krótkim czasie zebrać je ponownie. Wystarczy, że skorzystają z kuponów dostępnych w aplikacji mobilnej PAYBACK.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22