Zielona Góra – Gastronomia protestuje z powodu ograniczeń

Tagi: brak tagów
2020-10-21
Zielona Góra – Gastronomia protestuje z powodu ograniczeń

W sobotę (24 października) o godzinie 12:00 odbędzie się GASTRO PROTEST zielonogórskiej gastronomii. Jest on wynikiem wprowadzenia do soboty nowych obostrzeń, które dla gastronomii oznaczają powolną śmierć.

Organizatorem protestu jest Rafał kasza – Radny. Jak możemy przeczytać na stronie protestu na Facebooku:

Byliśmy z Wami w każdy wieczór przy celebrowaniu Waszych szczęśliwych chwil, nasze kuchnie karmiły wasze podniebienia, nasi barmani robili dla Was wyjątkowe cocktaile, a teraz w tych trudnych momentach bądźcie z nami, kiedy to rząd ogranicza nasze działanie bez pomocy i informacji co będzie dalej.

Czy przyłączycie się do protestu? Protest odbędzie się Ratuszu (przy szybie z ruinami) o godzinie 12:00 w sobotę. Organizatorzy proszą o zachowanie panujących obostrzeń. Maseczki i odstęp sa obowiązkowe.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22