Zielona Góra – gdzie zgłosić niedziałające latarnie i dziury w drodze?

Tagi: brak tagów
2020-07-07
Zielona Góra – gdzie zgłosić niedziałające latarnie i dziury w drodze?

Gdzie w Zielonej Górze można zgłosić uszkodzenia infrastruktury drogowej? Każdy z mieszkańców ma prawo zgłosić uszkodzenie latarni ulicznych, dróg, chodników, sygnalizacji świetlnej, kanalizacji deszczowej czy oznakowania drogi.

Nie raz zdarza się, że uszkodzenia takie lub usterki wpływają bezpośrednio na nasze życie. Niedziałające oświetlenie uliczne może uniemożliwić nam wygodne korzystanie z naszej posesji. Dziura w drodze utrudnia do niej dojazd i może spowodować uszkodzenie samochodu, a dziura w chodniku zagraża naszemu zdrowiu stwarzając możliwość przypadkowego potknięcia się.

Jak zgłosić niedziałającą infrastrukturę w mieście?

Zgłoszeń takich możemy dokonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zgłoszenie telefoniczne pod numerem 68 456 44 17.

Jeśli natomiast chcielibyśmy szerzej opisać sprawę i dołączyć dokumentację w postaci zdjęć, możemy zgłoszenia dokonać drogą elektroniczną wysyłając wiadomość e-mail na adres drogi@um.zielona-gora.pl.

Na stronie bip.zielonagora.pl jest również dostępny formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu możemy wysłać.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25