Zielona Góra – jak zamówić z McDonald’s na dowóz

Tagi: brak tagów
2020-07-28 / Aktualizacja artykułu: 2021-03-21
Zielona Góra – jak zamówić z McDonald’s na dowóz

Czy w Zielonej Górze można zamówić jedzenie z McDonald’s na dowóz? Tak. Jest taka możliwości i dzisiaj powiemy Wam jak to zorbić.

Zielona Góra – dostawa McDonald’s

Jeśli wejdziemy na stronę McDelivery dowiemy się, że dostawa w Zielonej Górze możliwa jest na dwa sposoby. Przez aplikację Glovo oraz Uber Eats. Przyjrzyjmy się kosztom dostawy.

Glovo

Po pobraniu aplikacji Glovo na telefon i ustawieniu adresu dostawy, ukaże się nam lokale, z których możemy zamówić. Jednym z nich jest McDonald’s.

Koszt dostawy wynosi nas 6.99 zł. Z menu możemy wybrać wszystkie pozycje, tak jak w restauracji. Aplikację Glovo pobierzemy zarówno na telefony z systemem Android jak i iOS.

KOD RABATOWY

Mamy dla Was kod rabatowy w wysokości 15 zł w aplikacji Glovo. Pobierz aplikację Glovo i użyj kodu WRLHHQ1, aby otrzymać 15 zł na produkty.

KLIKNIJ TUTAJ aby skorzystać z kodu.

Uber Eats

Rejestrując się w aplikacji Uber Eats zyskaliśmy dostęp do restauracji obsługiwanych w Zielonej Górze. W aplikacji jednak zastał nas komunikat „Brak dostawców w pobliżu”.

Oznacza to, że łatwiej zamówić jest przez Glovo. W Uber Eats nie zamówimy jeśli żaden z dostawców nie będzie znajdował się w pobliżu.

KOD RABATOWY

Mamy dla Was kod rabatowy do aplikacji Uber Eats. Wystarczy, że wykorzystacie go podczas realizacji pierwszego zamówienia, a otrzymacie 30 zł zniżki na kolejne zamówienie.

KOD: eats-5nooc

Pyszne.pl

Dowozy z sieci McDonald’s dostępne są również w Zielonej Górze przez aplikację Pyszne.pl.

Przeczytaj również

Wystrój sali weselnej zależy od wielu aspektów. Ważne są nie tylko zasłony, kwiaty czy obrusy. Warto pomyśleć o wszystkich elementach, jakie tworzą finalny efekt. Jednym…

Artykuły 2024-05-10

W dobie, gdy dominują rozgrywki online, istnieje miejsce, które celebruje starszą, lecz wciąż kochaną formę rozrywki – gry dla dwóch osób na jednym komputerze. Gralandia.pl…

Artykuły 2024-05-07

W obliczu zawiłości prawnych i często zaskakujących sytuacji życiowych, wielu mieszkańców Zielonej Góry może odczuwać potrzebę wsparcia prawnego. Niekiedy jednak barierą staje się koszt takich…

Artykuły 2024-04-15