Zielona Góra – jak zamówić z McDonald’s na dowóz

Tagi: brak tagów
2020-07-28 / Aktualizacja artykułu: 2021-03-21
Zielona Góra – jak zamówić z McDonald’s na dowóz

Czy w Zielonej Górze można zamówić jedzenie z McDonald’s na dowóz? Tak. Jest taka możliwości i dzisiaj powiemy Wam jak to zorbić.

Zielona Góra – dostawa McDonald’s

Jeśli wejdziemy na stronę McDelivery dowiemy się, że dostawa w Zielonej Górze możliwa jest na dwa sposoby. Przez aplikację Glovo oraz Uber Eats. Przyjrzyjmy się kosztom dostawy.

Glovo

Po pobraniu aplikacji Glovo na telefon i ustawieniu adresu dostawy, ukaże się nam lokale, z których możemy zamówić. Jednym z nich jest McDonald’s.

Koszt dostawy wynosi nas 6.99 zł. Z menu możemy wybrać wszystkie pozycje, tak jak w restauracji. Aplikację Glovo pobierzemy zarówno na telefony z systemem Android jak i iOS.

KOD RABATOWY

Mamy dla Was kod rabatowy w wysokości 15 zł w aplikacji Glovo. Pobierz aplikację Glovo i użyj kodu WRLHHQ1, aby otrzymać 15 zł na produkty.

KLIKNIJ TUTAJ aby skorzystać z kodu.

Uber Eats

Rejestrując się w aplikacji Uber Eats zyskaliśmy dostęp do restauracji obsługiwanych w Zielonej Górze. W aplikacji jednak zastał nas komunikat „Brak dostawców w pobliżu”.

Oznacza to, że łatwiej zamówić jest przez Glovo. W Uber Eats nie zamówimy jeśli żaden z dostawców nie będzie znajdował się w pobliżu.

KOD RABATOWY

Mamy dla Was kod rabatowy do aplikacji Uber Eats. Wystarczy, że wykorzystacie go podczas realizacji pierwszego zamówienia, a otrzymacie 30 zł zniżki na kolejne zamówienie.

KOD: eats-5nooc

Pyszne.pl

Dowozy z sieci McDonald’s dostępne są również w Zielonej Górze przez aplikację Pyszne.pl.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25