Zielona Góra – jak zgłosić dziurę w drodze do naprawienia?

Tagi: brak tagów
2023-02-20
Zielona Góra – jak zgłosić dziurę w drodze do naprawienia?

Dziury w drogach nie tylko utrudniają jazdę samochodem, ale również mogą być powodem wystąpienia kosztownej w naprawie awarii. Dlatego warto taką dziurę zgłosić, aby została naprawiona. Po zimie na drogach pojawia się wiele dziur. Jeśli je zauważycie, możecie bardzo łatwo poinformować o tym Urząd Miasta Zielona Góra drogą mailową.

Jak zgłosić dziurę w drodze mailowo w Zielonej Górze?

Adres e-mail, pod który możecie kierować zgłoszenia to drogi@um.zielona-gora.pl. Pamiętajcie, aby podać lokalizację dziury. Ułatwi to pracę drogowcom. Oprócz samej nazwy ulicy możecie podać punkt orientacyjny np. numer domu obok, którego znajduje się dziura lub inny charakterystyczny obiekt.

Większość z nas posiada telefon z aparatem. Nie stoi więc nic na przeszkodzie, aby do maila dołączyć zdjęcie. Dzięki zgłoszeniom drogowcy przy optymalnych do tego typu prac warunkach pogodowych, będą moli zając się załataniem ubytku w jezdni. Pomoże to wszystkim kierowcom, a także nam. Dlatego nie warto przejeżdżać obok dziur obojętnie.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25