Zielona Góra – jak złożyć wniosek do programu „Moja woda”

2020-07-04
Zielona Góra – jak złożyć wniosek do programu „Moja woda”

„Moja woda” to program, w którym możemy uzyskać 5 tys. złotych dofinansowania inwestycji związanej z ponownym wykorzystaniem wody opadowej i roztopowej na terenie naszej nieruchomości.

Jeśli posiadasz domek, możesz złożyć wniosek o dofinansowanie nie więcej niż 5000 zł kosztów przedsięwzięcia. Dotacja nie może stanowić więcej niż 80% kwalifikowanych instalacji i jej wykonania. Musi ona również działać przynajmniej 3 lata po jej zakończeniu.

Jak złożyć wniosek?

Wnioski składać można od 1 lipca. Składamy je w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Można zrobić to drogą elektroniczną lub tradycyjnie.

WFOŚiGW w Zielonej Górze znajduje się na ulicy miodowej 11. Wniosek w wersji papierowej należy złożyć w skrzynce podawczej umieszczonej przed siedzibą Funduszu lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze ul. Miodowa 11, 65-602 Zielona Góra.

Wnioski składać można do 31.05.2024 roku, lub do momentu skończenia się puli środków.

Materiały:

  1. Wniosek
  2. Regulamin

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wniosków do programu „Moja woda”, możesz skonsultować się z infolinią WFOŚiGW w Zielonej Górze pod numerem telefonu 68 419 69 49.

Przeczytaj również

Uwaga kierowcy! Blokada S3 trwa dłużej niż planowano Policja Zielona Góra poinformowała o przedłużeniu blokady trasy S3 na wysokości Sulechowa aż do jutra, 21 lutego…

Aktualności 2024-02-20

Nowy parking przy kąpielisku w Ochli zapewni dodatkowe 420 miejsc parkingowych, znacznie ułatwiając dostęp do lokalizacji rekreacyjnej H2Ochla. Za realizację projektu odpowiada Exalo, firma z…

Aktualności 2024-02-20

W Zielonej Górze dzięki inicjatywie kibiców i wsparciu Budżetu Obywatelskiego powstanie minitor treningowy dla najmłodszych adeptów szkółki żużlowej. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe…

Aktualności 2024-02-20