Zielona Góra zaprasza na Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem – wstęp wolny!

Tagi: brak tagów
2024-05-15
Zielona Góra zaprasza na Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem – wstęp wolny!

Dzień pełen atrakcji dla całej rodziny

19 maja mieszkańcy Zielonej Góry będą mieli niesamowitą okazję uczestniczenia w unikalnym wydarzeniu — Dniu Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem. To pełne kolorów i radości święto odbędzie się na parkingu Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ulicy Sulechowskiej 41. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie trwać do późnych godzin wieczornych. Warto dodać, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

zabawy i konkursy z nagrodami

Dla uczestników przewidziano mnóstwo atrakcji. Standardowym elementem imprezy będą strefy zamków dmuchanych, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się bez końca. Organizatorzy przygotowali również liczne zabawy i konkursy z nagrodami, więc warto przyjść i spróbować swoich sił.

kolorowe smakołyki i tysiące baniek

Podczas Dnia Baniek Mydlanych nie zabraknie także kolorowych smakołyków, które będą czekać na łasuchów. Główna atrakcja, czyli bańki, będą obecne w tysiącach — o najróżniejszych kolorach i kształtach. Uczestnicy będą mogli również wypuszczać swoje własne, unikalne bańki, korzystając z rozmaitych akcesoriów przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

występ smoka edzia

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu jest koncert Smoka Edzia, który swoimi muzycznymi występami z pewnością porwie do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia pełnego magii i radości! To wydarzenie to doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Źródło: MOSiR Zielona Góra

Przeczytaj również

Decyzją Prezydenta Miasta Zielona Góra Marcina Pabierowskiego, przywrócone zostały stare godziny pracy urzędu (od 7:30 rano, a nie od 8:30 jak było od grudnia 2022…

Aktualności 2024-05-21

Do dyspozycji gości mamy 10 torów o długości 50 metrów. Głębokość basenu wynosi dwa metry, a temperatura wody utrzymywana jest na poziomie około 27,5 stopnia…

Aktualności 2024-05-21

Port lotniczy Zielona Góra – Babimost notuje imponujące wyniki. Tylko w pierwszym kwartale 2024 roku obsłużył ponad 12 tysięcy pasażerów, co stanowi wzrost o około…

Aktualności 2024-05-17