Zielonogórska firma BHPEX – lekarstwem na pandemię COVID-19

Tagi: brak tagów
2020-09-15
Zielonogórska firma BHPEX – lekarstwem na pandemię COVID-19

Pandemia koronawirusa (COVID-19) spowodowała ogromne problemy, z którymi nagle musieli zmierzyć się przedsiębiorcy. Część firm zbankrutowała, a inne szukać musiały ratunku w redukcji zatrudnienia. Redukcje te przyczyniły się do powstania luk. Właśnie w ich zapełnieniu pomaga firma BHPEX Sp. z o.o. z Zielonej Góry, która oferuje szeroką gamę usług outsourcing’owych.

Kim jest firma BHPEX?

Firma BHPEX rozpoczęła swą działalność w 2007 roku. Przemawia więc z nią 13 lat doświadczenia na rynku. Firma zaczęła stale się rozwijać i wprowadzać do swojego portfolio nowe usługi.

Od 2012 roku firma BHPEX to największy w polsce producent instrukcji BHP, sanitarnych, przeciwpożarowych oraz dokumentacji HACCP, GHP/GMP, a także kart oceny ryzyka zawodowego. W swoim dorobku posiada ponad 5 tysięcy tytułów.

W 2016 roku spółka zdobywa pierwsze miejsce w województwie lubuskim oraz 21 miejsce w kraju w konkursie e-Gazele biznesu. Trzy lata później spółka zdobywa pierwsze miejsce wśród specjalistów ds. bhp w lubuskiem w konkursie Oferteo.

Na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko szeroką ofertą, ale również największą ilością specjalistów w różnych dziedzinach prawa.

Jak BHPEX może pomóc Twojej firmie?

Usługi z zakresu ochrony danych osobowych

Firma BHPEX przejmie funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych w imieniu Twojej firmy. Gwarantuje Ci to bezpieczeństwo i nieprofesjonalność obsługi.

Dzięki własnemu zespołowi informatyków i prawników BHPEX jest wiodącą firmą na rynku lokalnym w usługach RODO.

Usługi w zakresie informatyki

Dzisiaj żadna firma nie może obyć się bez infrastruktury informatycznej. Rodzi to stałe problemy, które na bieżąco może rozwiązać zespół informatyków oraz administratorów BHPEX.

Firma oferuje outsourcing IT, doradztwo informatyczne, administrację serwerami i sieciami komputerowi, stałą opiekę serwisową oraz wiele innych usług, dzięki którym Twoja firma będzie zawsze gotowa do działania.

Usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Firma BHPEX realizuje wszystkie szkolenia bhp, w tym szkolenia przez Internet. Wyróżnia się jednak spośród konkurencji tym, że posiada najlepszych trenerów w Zielonej Górze.

BHPEX oferuje również stała obsługę bhp, w której mogą zawierać się takie elementy jak ocena ryzyka zawodowego, audyt czy pomiar czynników szkodliwych i uciążliwych.

Usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Szkolenia ppoż. realizowane są w formie teoretycznej i praktycznej. Podczas praktycznej części szkolenia kursanci wykorzystują realne urządzenia w symulowanych warunkach. Urządzenia te można również zakupić w sklepie strażacki w siedzibie firmy w Zielonej Górze. Znajdziemy tam sprzęt ppoż. dla zakładów pracy oraz straży pożarnej.

Firma oferuje również stałą obsługę ppoż. w formie abonamentu. Oznacza to, że bez żadnych dodatkowych opłat w Twoim zakładzie prowadzone są wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

Usługi w zakresie bezpieczeństwa żywności

HACCP to System Analizy zagrożeń I Krytycznych Punktów Kontrolnych, który jest w Polsce obowiązkowym systemem zapewniającym bezpieczeństwo żywności w gastronomii.

Firma BHPEX świadczy kompleksowe usługi z zakresu HACCP począwszy od szkoleń, na opracowaniu odpowiedniej dokumentacji kończąc.

Usługi w zakresie ochrony środowiska

Outsourcing środowiskowy to między innymi prowadzenie bieżącej dokumentacji czy doradztwo środowiskowe. Audyty zgodności z normami i przepisami, wsparcie i przygotowanie do kontroli, a także rejestracja i aktualizacja rejestru BDO i KOBiZE. Firma BHPEX świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska.

Outsourcing usług od BHPEX

W biznesie liczą się pewni partnerzy, którzy posiadają za sobą lata doświadczenia oraz dysponują kadrą specjalistów w danej dziedzinie. Taka właśnie jest firma BHPEX, która jest niekwestionowanym liderem na naszym rynku i świadczy szeroką gamę usług w modelu outsourcingowym dla firm w naszym województwie.

Przeczytaj również

Jeśli zakupimy samochód, w ciągu 30 dni musimy go przerejestrować. Czas ten liczony jest od daty zawarcia umowy sprzedaży. Niedopełnienie obowiązku zakończyć może się wysoką…

Artykuły 2024-06-12

Miasto Zielona Góra zawarło porozumienie z aptekarzami, które gwarantuje dostęp do leków w niedziele, święta i w porze nocnej. Od 1 stycznia weszła w życie…

Artykuły 2024-06-07

Zakład Gospodarki Komunalnej przypomina o funkcjonowaniu Szperowiska tuż obok PSZOK-u przy ul. Wrocławskiej 73. Szperowisko to punkt typu oddam-wymienię, gdzie każdy może za darmo wziąć…

Artykuły 2024-06-07