Zielonogórski dostawca jedzenia apeluje – nie dawajcie napiwków dla dostawców w aplikacji!

Tagi: brak tagów
2021-01-11 / Aktualizacja artykułu: 2021-01-13
Zielonogórski dostawca jedzenia apeluje – nie dawajcie napiwków dla dostawców w aplikacji!

A aplikacjach do zamawiania jedzenia jest możliwość dodania napiwku dla dostawcy. Jak dowiadujemy się z postu opublikowanego na Hejted – Zielona Góra przez jednego z dostawców, pieniądze te często zatrzymują sobie restauratorzy.

Napiwki nie zawsze trafiają do kieszenie dostawcy

„Uwierzcie, to nie jest taka lekka praca jak się zdaje” tłumaczy dostawca jednej z restauracji. Mimo, że pracodawcy mają obowiązek przekazać dostawcy zgromadzone przez zamówienia w aplikacji napiwki, to często tego nie robią. Dlatego jeśli chcemy dać napiwek dostawcy jedzenia to róbmy to osobiście – apeluje anonimowy dostawca jedzenia.

Zamawiajmy bezpośrednio w restauracji

W komentarzach do zamieszczonego wpisu pojawił się również duży odgłos wsparcia ze strony zielonogórzan. Niektórzy zachęcają, aby zamawiać bezpośrednio u restauratorów, gdyż serwisy tego typu pobierają duże prowizje. W obecnej sytuacji, w której gastronomia zmaga się z problemami w działaniu związanymi z koronawirusem, jest to dodatkowym obciążeniem i utrudnieniem w utrzymaniu biznesu.

Taka bardziej odezwa do ludzi. Jeśli chcecie dawać napiwki dostawcom jedzenia (z własnego doświadczenia – uwierzcie, to…

Opublikowany przez Hejted – Zielona Góra Poniedziałek, 11 stycznia 2021

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22