Zielonogórski Ośrodek Kultury Świętuje Dzień Babci i Dziadka

Tagi: brak tagów
2024-01-16
Zielonogórski Ośrodek Kultury Świętuje Dzień Babci i Dziadka

Rodzinne Warsztaty Plastyczne i Kulinarne oraz Specjalne Zwiedzanie w Programie

Zielonogórski Ośrodek Kultury ogłosił serię wydarzeń dedykowanych Dniu Babci i Dziadka, które odbędą się w różnych lokalizacjach miasta. Uroczystości mają na celu uczczenie tego wyjątkowego dnia poprzez serię rodzinnych aktywności.

Rodzinne Warsztaty Plastyczne

Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń to Rodzinne Warsztaty Plastyczne, które odbędą się w piątek, 19 stycznia, o godzinie 17:00 w głównej siedzibie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. To idealna okazja, aby spędzić czas z bliskimi, tworząc wspólnie sztukę. Uwaga: dostępne są już ostatnie bilety!

Zwiedzanie Centrum Nauki Keplera z Dodatkowymi Atrakcjami

Niedziela, 21 stycznia, będzie dniem otwartym w Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze. Od godziny 10:00 do 17:30, oprócz standardowego zwiedzania, przygotowane zostaną specjalne stanowiska interaktywne. To świetna okazja, aby pokazać dzieciom i wnukom, jak fascynująca może być nauka.

Warsztaty Kulinarne z Dziadkami

Kulminacyjnym punktem obchodów będzie wtorek, 23 stycznia, kiedy to o godzinie 17:00 w Pałacu w Starym Kisielinie, filii Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, odbędą się Warsztaty Kulinarne z Dziadkami. Wspólne gotowanie to doskonały sposób na budowanie rodzinnych więzi i przekazywanie tradycji kulinarnych.

Szczegółowe Informacje

Więcej informacji na temat wszystkich wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. To wspaniała okazja, by w rodzinnym gronie uczcić Dzień Babci i Dziadka, a jednocześnie odkrywać nowe talenty i pasje.

Źródło: Zielonogórski Ośrodek Kultury

Przeczytaj również

Zielona Góra nie poddaje się w rywalizacji o miejsce Rowerowej Stolicy Polski! W ramach tej inicjatywy, 22 czerwca odbędzie się 6. Falubazowy Rajd Rowerowy. To…

Wydarzenia 2024-06-12

Program wydarzenia Otwarcie dla publiczności Od godziny 11:00 lotnisko zostanie otwarte dla wszystkich uczestników. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a organizatorzy przygotowali szereg atrakcji na…

Wydarzenia 2024-06-12

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, Zielona Góra i województwo lubuskie będą reprezentowane podczas Dnia Polski w Pradze. Wydarzenie odbędzie się na terenie ogrodów Ambasady…

Wydarzenia 2024-06-12