Zielonogórski Ośrodek Kultury Świętuje Dzień Babci i Dziadka

Tagi: brak tagów
2024-01-16
Zielonogórski Ośrodek Kultury Świętuje Dzień Babci i Dziadka

Rodzinne Warsztaty Plastyczne i Kulinarne oraz Specjalne Zwiedzanie w Programie

Zielonogórski Ośrodek Kultury ogłosił serię wydarzeń dedykowanych Dniu Babci i Dziadka, które odbędą się w różnych lokalizacjach miasta. Uroczystości mają na celu uczczenie tego wyjątkowego dnia poprzez serię rodzinnych aktywności.

Rodzinne Warsztaty Plastyczne

Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń to Rodzinne Warsztaty Plastyczne, które odbędą się w piątek, 19 stycznia, o godzinie 17:00 w głównej siedzibie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. To idealna okazja, aby spędzić czas z bliskimi, tworząc wspólnie sztukę. Uwaga: dostępne są już ostatnie bilety!

Zwiedzanie Centrum Nauki Keplera z Dodatkowymi Atrakcjami

Niedziela, 21 stycznia, będzie dniem otwartym w Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze. Od godziny 10:00 do 17:30, oprócz standardowego zwiedzania, przygotowane zostaną specjalne stanowiska interaktywne. To świetna okazja, aby pokazać dzieciom i wnukom, jak fascynująca może być nauka.

Warsztaty Kulinarne z Dziadkami

Kulminacyjnym punktem obchodów będzie wtorek, 23 stycznia, kiedy to o godzinie 17:00 w Pałacu w Starym Kisielinie, filii Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, odbędą się Warsztaty Kulinarne z Dziadkami. Wspólne gotowanie to doskonały sposób na budowanie rodzinnych więzi i przekazywanie tradycji kulinarnych.

Szczegółowe Informacje

Więcej informacji na temat wszystkich wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. To wspaniała okazja, by w rodzinnym gronie uczcić Dzień Babci i Dziadka, a jednocześnie odkrywać nowe talenty i pasje.

Źródło: Zielonogórski Ośrodek Kultury

Przeczytaj również

Walentynki w Zielonej Górze zapowiadają się wyjątkowo ciepło, nie tylko za sprawą wiosennej aury, ale przede wszystkim dzięki inicjatywie lokalnych władz. 14 lutego, w godzinach…

Wydarzenia 2024-02-13

10 lutego – początek zimowej przygody Urząd Miasta Zielona Góra ogłosił, że pierwszy oficjalny dzień ferii zimowych w województwie, 10 lutego, będzie obfitował w wyjątkowe…

Wydarzenia 2024-02-09

Muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zielonogórskiej w roli głównych wykonawców Filharmonia Zielonogórska zaprasza na niezwykły koncert symfoniczny, który odbędzie się 9 lutego w Sali MCM. Wydarzenie…

Wydarzenia 2024-02-01