Zmiany w rozkładzie jazdy PKP dotyczące Zielonej Góry

Tagi: brak tagów
2019-11-24
Zmiany w rozkładzie jazdy PKP dotyczące Zielonej Góry

Już 15 grudnia zacznie obowiązywać nowy rozkład PKP, a w nim czeka nas kilka zmian, które będą dotyczyć również podróżujących z Zielonej Góry.

Zmiany w rozkładzie PKP

  • Dodatkowa para pociągów zacznie kursować w dni robocze na linii Gorzów – Kostrzyn (od 7 stycznia 2020 r.)
  • Codziennie nowa para pociągów pojedzie z Zielonej Góry do Rzepina
  • W soboty i niedziele latem nowa para pociągów będzie kursować na linii Zielona Góra – Świnoujście
  • W piątki i niedziele (oprócz wakacji) zacznie kursować nowy pociąg łączący Zieloną Górę i Szczecin Główny (od 15.03.2020 r.)
  • Dodatkowa para pociągów będzie kursować na linii Zielona Góra – Żary – Żagań. Zaczną one jeździć od 7 stycznia 2020 roku. Jedna para w dni robocze, a druga codziennie.
  • Skierowanie przez stację Czerwieńsk ostatniego w dobie pociągu relacji Zielona Góra Gł. – Zbąszynek oraz pociągu Gorzów Wlkp. 14:50 – Zielona Góra Gł. 17:05.
  • Wznowienie połączeń na linii Głogów – Leszno, uruchomienie 6 par pociągów, w tym jedna para codzienna i jedna w niedziele w relacji do i z Zielonej Góry.

Przeczytaj również

Urząd Miasta Zielona Góra informuje, że od poniedziałku, 8 lipca, ruszają prace związane z rozbudową skrzyżowania ulic Batorego i Źródlanej. Nowe pasy ruchu i sygnalizacja…

Aktualności 2024-07-04

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze i władze miasta osiągnęły porozumienie, dzięki któremu autobusy MZK będą kursować na terenie szpitala. Nowe zatoki przystankowe umożliwią pasażerom wygodny…

Aktualności 2024-07-03

W dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze będzie czynne od wtorku do niedzieli w godzinach od…

Aktualności 2024-07-01