Znamy już termin otwarcia obwodnicy południowej!

Tagi: brak tagów
2023-03-29
Znamy już termin otwarcia obwodnicy południowej!

Otwarcie obwodnicy południowej nastąpi 15 kwietnia.

Prezydent Janusz Kubicki podaje na Facebooku:

Uwaga, uwaga podaje komunikat. Oficjalne otwarcie obwodnicy południowej już 15 kwietnia. Tę największą w historii miejską inwestycję drogową rowerzyści przesterujmy na rowerach dzień wcześniej. Trasa liczy około 25 km. Jedziemy spokojnym tempem, każdy da radę. Mile widziani nie tylko zapaleni cykliści, ale również całe rodziny. Startujemy 14 kwietnia o 17.00 z Placu Bohaterów. Drogową inwestycję będziemy testować od ronda im. Andrzeja Huszczy przy wjeździe do sołectwa Racula, trasa będzie wiodła przez obwodnicę południową, a tuż przed rondem w Świdnicy nastąpi nawrotka. Na metę w Ogrodzie Botanicznym planują dotrzeć o 19.00. Tam na uczestników będzie czekała oprawa muzyczna i poczęstunek – kiełbasy na ciepło. Udział w rajdzie jest bezpłatny i nie wymaga uprzedniej rejestracji.

Rajd organizuje jak zawsze niezawodny Robert Górski.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22