Znów nie ma wody w części miasta

Tagi: brak tagów
2020-09-15
Znów nie ma wody w części miasta

Zielonogórskie Wodociągi informują, że w części miast anie ma wody. Awaria wystąpiła na Stacji Uzdatniania Wody Zacisze.

Kolejne awariie wystąpiły na sieci wodociągowej na ulicy Kossaka (2 awarie), Wojska Polskiego, Traugutta i na Lipowej.

Bez wody na czas robót naprawczych będą Odbiorcy wody przy ulicach: Kossaka numery pomiędzy 59-81, Wojska Polskiego od skrzyżowania z ul. Kupiecką do ul. Reja, ul. Traugutta, Lipowa, Przy Gazowni, Świętojańska. Nasze brygady robocze wyjechały w teren. Jesteśmy w trakcie prac naprawczych. Awarie będą usuwane sukcesywnie. Przy ul. Kossaka zostanie podstawiona beczka z czystą wodą.

Czas wznowienia dostaw wody na obecną chwilę jest trudny do określenia.

Brak wody w części miasta ❗️?❌ W związku z wystąpieniem awarii na Stacji Uzdatniania Wody Zacisze wystąpiły awarie na…

Opublikowany przez Wodociągi Zielona Góra Wtorek, 15 września 2020

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22