Zobacz, gdzie w wakacje polecimy samolotem z Babimostu!

Tagi: brak tagów
2022-05-11
Zobacz, gdzie w wakacje polecimy samolotem z Babimostu!

Port Lotniczy Zielona Góra zaoferuje w okresie wakacyjnym nowe połączenia, które dostępne będą dla podróżnych. Gdzie będziemy mogli polecieć? Na liście często uczęszczane wakacyjne lokalizacje zagraniczne, ale również Polskie miasta.

Nowe połączenia lotnicze z Babimostu na wakacje

Jeśli kochacie Polskie morze, wtedy będziecie mogli prosto z Babimostu polecieć do gdańska. Planowane są dwa połączenia w tygodniu.

Jeśli jednak wolicie zagraniczne klimaty, wtedy możecie polecieć do Rijeki w Chorwacji, Burgas w Bułgarii oraz Antalyi w Turcji.

  • https://wlubuskie.pl/wiadomosci/zielona-gora/nowe-polaczenia-z-lotniska-zielona-gora-babimost/

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08