Od 1 września zmiany w opłatach na parkingu Focus Mall

Tagi: brak tagów
2022-08-18
Od 1 września zmiany w opłatach na parkingu Focus Mall

Z dniem 1 września 2022 roku w życie wchodzi nowy cennik opłat parkingowych w Focus Mall. Pierwsza godzina parkowania będzie darmowa, druga godzina będzie kosztować 2 zł, a trzecia godzina 3 zł. Każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt 4 zł.

Jednocześnie można skorzystać z dodatkowych dwóch darmowych godzin dla klientów kina. Tutaj można przedłużyć bezpłatny czas okazując bilet w kasie kina Cinema City i podając numer rejestracyjny swojego pojazdu.

Jak parkować na parkingu krytym?

W tym przypadku wystarczy, że podjedziemy do szlabanu. Ten sam przeczyta nasz numer rejestracyjny, a następnie szlaban się podniesie. Nie musimy w tym wypadku pobierać żadnego biletu.

Przed wyjazdem możemy sprawdzić przy kasie parkingowej, czy przekroczyliśmy darmowy czas. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu. Jeśli nie przekroczyliśmy darmowego czasu, możemy wyjechać z parkingu. W przeciwnym wypadku musimy uiścić opłatę w kasie parkingowej. Możemy zrobić to bezpośrednio przy szlabanie kartą zbliżeniowo.

Jak parkować na parkingu zewnętrznym?

W tym przypadku musimy podejść do parkometru i pobrać bilet parkingowy wpisując numer rejestracyjny samochodu. Musimy oszacować czas pobytu w galerii i jeśli zamierzamy być dłużej niż godzinę, wtedy musimy uiścić stosowną opłatę. Bilet parkingowy umieszczamy za szybą pojazdu w widocznym miejscu.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22