Od 1 września zmiany w opłatach na parkingu Focus Mall

Tagi: brak tagów
2022-08-18
Od 1 września zmiany w opłatach na parkingu Focus Mall

Z dniem 1 września 2022 roku w życie wchodzi nowy cennik opłat parkingowych w Focus Mall. Pierwsza godzina parkowania będzie darmowa, druga godzina będzie kosztować 2 zł, a trzecia godzina 3 zł. Każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt 4 zł.

Jednocześnie można skorzystać z dodatkowych dwóch darmowych godzin dla klientów kina. Tutaj można przedłużyć bezpłatny czas okazując bilet w kasie kina Cinema City i podając numer rejestracyjny swojego pojazdu.

Jak parkować na parkingu krytym?

W tym przypadku wystarczy, że podjedziemy do szlabanu. Ten sam przeczyta nasz numer rejestracyjny, a następnie szlaban się podniesie. Nie musimy w tym wypadku pobierać żadnego biletu.

Przed wyjazdem możemy sprawdzić przy kasie parkingowej, czy przekroczyliśmy darmowy czas. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu. Jeśli nie przekroczyliśmy darmowego czasu, możemy wyjechać z parkingu. W przeciwnym wypadku musimy uiścić opłatę w kasie parkingowej. Możemy zrobić to bezpośrednio przy szlabanie kartą zbliżeniowo.

Jak parkować na parkingu zewnętrznym?

W tym przypadku musimy podejść do parkometru i pobrać bilet parkingowy wpisując numer rejestracyjny samochodu. Musimy oszacować czas pobytu w galerii i jeśli zamierzamy być dłużej niż godzinę, wtedy musimy uiścić stosowną opłatę. Bilet parkingowy umieszczamy za szybą pojazdu w widocznym miejscu.

Przeczytaj również

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08

Decyzją Prezydenta Miasta Zielona Góra Marcina Pabierowskiego, przywrócone zostały stare godziny pracy urzędu (od 7:30 rano, a nie od 8:30 jak było od grudnia 2022…

Aktualności 2024-05-21